RD Dúbravka Info : 0903 521 521
Condominium Dúbravka 6 izbové rodinné domy
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

“Krasňanský dom” je moderný 5. poschodový  polyfunkčný projekt vyrastajúci vo vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti  Rača – Krasňany.  Architekti renomovanej architektonickej kancelária Novaarch Ing.arch. Ladislav Prekop  a  Ing.arch.Silvia Máťušová kládli dôraz na funkčné a prirodzené usporiadanie bytov s dostatočným úložným priestorom.  Dom ponúka celkovo 36  bezbariérových bytov s výťahom, 4 ateliéry a 5 nebytových priestorov.  K dispozícii sú dvoj a trojizbové byty s balkónom alebo loggiou a skladom priamo na poschodí. V ponuke budú dve možnosti bytov – v stave holobyt , príp. štandard podľa vlasného výberu. Bytový dom sa nachádza v zastavanej časti domov s vlastným parkovaním pre 81 áut.  V pešej vzdialenosti sa náchádzajú MHD, obchody, školy ,škôlky a pošta.  Začiatok výstavby je septembet 2013, ukončenie jeseň 2014. Pokiaľ hľadáte atraktívne bývanie v príjemnej lokalite, potom je táto ponuka určená práve pre Vás.

Novinky a aktuality
Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska V blízkosti Horského parku medzi ulicami...
Mercatino - nové byty v Rači Mercatino - nové byty v Rači V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti...
Nové byty - Gaštanový hájik Nové byty - Gaštanový hájik “Gaštanový...
Otvorenie predajného miesta Na Kadnárovej ul. č. 83 sme otvorili nové predajné miesto pre...
Nové byty v Rači - Krasňanský dom! “Krasňanský dom” je moderný 5. poschodový ...
V krátkosti o nás

Za vznikom tohto malého portálu zameraného na realitný trh v Rači a jej okolí, stojí spoločnosť DEWALL REALITY s.r.o. sídliaca na Kadnárovej ulici 83.

Naši makléri sú Račania, ktorí majú dokonale zmapované nehnuteľnosti v tejto lokalite, ceny a ponuku.  Snahou portálu  je ponúknuť čo najväčšie množstvo realít na predaj i prenájom a  uspokojiť všetkých záujemcov o bývanie v lokalite Rača, od bratislavskej časti Bratislava III až po Pezinok. Náš kolektív je pripravený splniť všetky Vaše požiadavky .Tešíme sa na Vašu návštevu .  

 

Ing. Peter Valent
majiteľ spoločnosti