RD Dúbravka Info : 0903 521 521
Condominium Dúbravka 6 izbové rodinné domy
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

VIDENovinka: "Unikátna príležitosť na život na vode: Luxusný Hauseboat v nádhernom prostredí Jaroveckého ramena Dunaja!"

Cena:
280 000,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava V
Obec: Bratislava-Jarovce
Ulica: Pri poldri
Kategória: Chaty a rekreačné objekty
Stav objektu: novostavba
Počet izieb: 0
Úžitková plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 0 m2
Energ. certifikát: B
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:861228

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Video na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=nn44IEflQnI

Realitný maklér Peter Valent ponúka:

"Vitajte v oáze pokoja a prírody! Predstavte si život na vode, obklopení krásou a tichom Jaroveckého ramena Dunaja. Toto je ten moment, kedy môžete zažiť jedinečnú atmosféru a vychutnať si výnimočný štýl bývania.

Mám tu pre vás výnimočnú ponuku novostavby Hauseboatu, ktorý je umiestnený v tichej časti obkolesenej prírodou a kľudnou vodnou hladinou ramena Dunaja s priezračnou vodou. Prístup k vode je možný autom, alebo peši popri bufete Vyza a následnou krátkou plavbou loďou z maríny/prístavu/ až k Hauseboatu.

Tento Hauseboat bol postavený v roku 2022 a ponúka luxusné bývanie pre tých, ktorí túžia po živote na vode. Súčasťou Hauseboatu sú 4 izby, vrátane veľkej obývačky a troch priestranných spální, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, otvorená povala, technická miestnosť a terasa.

Hauseboat je vybavený moderným technickým zariadením, vrátane studne, čističky odpadových vôd, elektriny 230/380, čerpadla, prípravy na kuchynskú linku, prípravy na klimatizáciu, prípravy na krb, podlahového elektrického kúrenia s termostatom v každej izbe, prípravy na satelit, špeciálnej tepelno-hlukovej izolácie stien používanej v lietadlách, kotla so zásobníkom na 80l a vývodu na práčku.

Hauseboat je vhodný aj na celoročné bývanie, čo znamená, že tu môžete zažiť luxusný život na vode v každej sezóne. Pokiaľ hľadáte kľud, pokoj a jedinečný spôsob bývania, táto ponuka je určená práve pre vás.

Cena tohto výnimočného Hausboatu je za bezkonkurenčnú cenu 280 000 €!

Ak vás táto ponuka zaujala a chceli by ste si Hausboat osobne prezrieť, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes. Pokoj a luxus na vode vám môžu patriť!"

Obhliadky po dohode: p. Valent, 0903 521 521

www.petervalent.sk

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Valent
Telefón:0903521521
E-mail:valent-ZVNC-dewall.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska V blízkosti Horského parku medzi ulicami...
Mercatino - nové byty v Rači Mercatino - nové byty v Rači V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti...
Nové byty - Gaštanový hájik Nové byty - Gaštanový hájik “Gaštanový...
Otvorenie predajného miesta Na Kadnárovej ul. č. 83 sme otvorili nové predajné miesto pre...
Nové byty v Rači - Krasňanský dom! “Krasňanský dom” je moderný 5. poschodový ...
V krátkosti o nás

Za vznikom tohto malého portálu zameraného na realitný trh v Rači a jej okolí, stojí spoločnosť DEWALL REALITY s.r.o. sídliaca na Kadnárovej ulici 83.

Naši makléri sú Račania, ktorí majú dokonale zmapované nehnuteľnosti v tejto lokalite, ceny a ponuku.  Snahou portálu  je ponúknuť čo najväčšie množstvo realít na predaj i prenájom a  uspokojiť všetkých záujemcov o bývanie v lokalite Rača, od bratislavskej časti Bratislava III až po Pezinok. Náš kolektív je pripravený splniť všetky Vaše požiadavky .Tešíme sa na Vašu návštevu .  

 

Ing. Peter Valent
majiteľ spoločnosti