RD Dúbravka Info : 0903 521 521
Condominium Dúbravka 6 izbové rodinné domy
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj pozemok v zabehnutom areály v blízkosti diaľnice a VW Bratislava

Cena:
150,00 €/m2
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Stupava
Kategória: Pozemky
Vodovod: neuvedené
Elektrina: neuvedené
Plyn: neuvedené
Kanalizácia: neuvedené
Plocha pozemku: 4374 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:8612612

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 4 374 m2, ktorý sa nachádza v Stupave na ulici Devínska cesta, s výborným napojením na diaľnicu a v blízkosti Bratislavského závod VW. Pozemok má ideálny tvar pri šírke cca 54 m a dĺžke 81 m, je rovinatý, čiastočne oplotený a je súčasťou priemyselného areálu, vstup na pozemok priamo zo štátnej  cesty z povolením.

Pozemok sa dá využiť na:

Sústredená plocha areálového charakteru. Priemyselné závody, skupiny priemyselných zariadení, s potenciálne rušivým vplyvom na okolie, vyžadujúcich odstup od obytných zón. Centrálne skladové obvody, distribučné centrá, areály sústredenej stavebnej výroby a centrálnych stavebných dvorov, prevádzkové priestory miestnej a nadmiestnej výroby, opravovní, služieb motoristom, prádelne, zberne surovín ako súčasť výrobných okrskov. Areály a zariadenia technickej infraštruktúry. Možnosť umiestnenia priemyselného parku.

Doplnkové funkčné využitie: Administratíva neverejného charakteru, učňovské stredisko a špeciálne školské zariadenia, ak to spôsob výučby nevyhnutne vyžaduje, zdravotnícke strediská, ak to príslušná výroba vyžaduje, špeciálne zariadenia špeciálne vedy a výskumu a laboratóriá, maloobchod, služby a verejné stravovanie zodpovedajúceho rozsahu, prislúchajúca technická a dopravná vybavenosť.

Cena 150 €/m2 za m2. Viac info a obhliadky na 0903 700 566 Tomáš Hulík

Maklér:

makler
Maklér:Tomáš Hulik
Telefón:0903/700 566
E-mail:hulik-ZVNC-dewall.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska V blízkosti Horského parku medzi ulicami...
Mercatino - nové byty v Rači Mercatino - nové byty v Rači V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti...
Nové byty - Gaštanový hájik Nové byty - Gaštanový hájik “Gaštanový...
Otvorenie predajného miesta Na Kadnárovej ul. č. 83 sme otvorili nové predajné miesto pre...
Nové byty v Rači - Krasňanský dom! “Krasňanský dom” je moderný 5. poschodový ...
Zoznam
nehnuteľností
Kategória Lokalita
V krátkosti o nás

Za vznikom tohto malého portálu zameraného na realitný trh v Rači a jej okolí, stojí spoločnosť DEWALL REALITY s.r.o. sídliaca na Kadnárovej ulici 83.

Naši makléri sú Račania, ktorí majú dokonale zmapované nehnuteľnosti v tejto lokalite, ceny a ponuku.  Snahou portálu  je ponúknuť čo najväčšie množstvo realít na predaj i prenájom a  uspokojiť všetkých záujemcov o bývanie v lokalite Rača, od bratislavskej časti Bratislava III až po Pezinok. Náš kolektív je pripravený splniť všetky Vaše požiadavky .Tešíme sa na Vašu návštevu .  

 

Ing. Peter Valent
majiteľ spoločnosti