Rezidencia Drotárska - Horský park Info : 0903 521 521
Mercatino Rača Info: 0903 521 521
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

TOP PONUKA: Prestížne bývanie v novostavbe Rezidencia Drotárska – 2izb.byt s výmerou 60 m2 s predzáhradkou!

Cena:
231 400,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Drotárska cesta
Kategória: Byty
Druh: 2 izbový byt
Úžitková plocha: 60 m2
Stav objektu: vo výstavbe
Poschodie: -1 / 4
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:2DR

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

VIDEO:

https://youtu.be/NnUqWjYiot4?list=PLRymH4t5Zr2JlvPWCTqNNouX3jLJzEN1_

V  blízkosti Horského parku na  Drotárske ulici a Srnčia  ukončila  spoločnosť Retkins s.r.o. výstavbu bytového domu Rezidencia Drotárska. Zámerom investora a architektov bolo vytvoriť jedinečné obytné prostredie najvyššej kvality poskytujúce majiteľom bytov atraktívne bývanie v blízkosti centra mesta s pocitom súkromia. V dome je celkovo len 16 bytových jednotiek. Ucelený komplex ponúkal na 5.podlažiach  2, 3 a 4 izbové byty. Aktuálne je sú v ponuke posledné voľné byty:

Posledné voľné byty:

2izb.byt s predzáhradkou

Slnečný 2 izb.byt s vlastnou predzáhradkou sa nachádza na prízemí domu . Byt o výmere 60,36m2 má 2 samostatné izby - obývačka je prepojená s kuchynskou časťou, WC a kúpeľňa sú samostatné. Z oboch izieb je priamy vstup cez francúzske okná do predzáhradky s výmerou 94m2. Predzáhradka je samostatný pozemok započítaný v cene bytu. Byt sa odovzdáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia na “kľúč”. Cena bytu je 231 400 EUR s DPH. Možnosť prikúpiť garážové statie /20 000 EUR s DPH/ alebo vonkajšie státie /10 000 EUR s DPH/.

4izb.byt s predzáhradkou

Slnečný 4 izb.byt s vlastnou predzáhradkou sa nachádza na prízemí domu . Byt o výmere 89,59 m2 má 4 samostatné izby - obývačka je prepojená s kuchynskou časťou, WC a kúpeľňa sú samostatné. Z obývacej izby je priamy vstup cez francúzske okná do predzáhradky s výmerou 83m2. Predzáhradka je samostatný pozemok započítaný v cene bytu. Byt sa odovzdáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia na “kľúč”. Cena bytu je 324 300 EUR s DPH. Možnosť prikúpiť garážové statie /20 000 EUR s DPH/ alebo vonkajšie státie /10 000 EUR s DPH/.

3izb.byt s veľkou terasou

Slnečný 3 izb.byt s vlasnou terasou sa nachádza na vrchnom 5.podlaží domu . Byt o výmere 81,45m2 má 3 samostatné izby - obývačka je prepojená s kuchynskou časťou, WC a kúpeľňa sú samostatné. Z každej izby je priamy vstup cez francúzske okná na terasu s celkovom výmerou 62m2. Z bytu je krásny nerušený výhlad na Bratislavu. Byt sa odovzdáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia na “kľúč”. Cena bytu je 399 000 EUR s DPH. Možnosť prikúpiť garážové statie /20 000 EUR s DPH/ alebo vonkajšie státie /10 000 EUR s DPH/.

2izb.byt s veľkou terasou

Slnečný 2 izb.byt s vlasnou terasou sa nachádza na vrchnom 5.podlaží domu . Byt o výmere 58,05 m2 má 2 samostatné izby - obývačka je prepojená s kuchynskou časťou, WC a kúpeľňa sú samostatné. Z obývacej izby je priamy vstup cez francúzske okná na terasu s celkovom výmerou 30m2. Z bytu je krásny nerušený výhlad na Bratislavu. K spálni prislúcha balkón o výmere 4,75m2. Byt sa odovzdáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia na “kľúč”. Cena bytu je 299 000 EUR s DPH. Možnosť prikúpiť garážové statie /20 000 EUR s DPH/ alebo vonkajšie státie /10 000 EUR s DPH/. 

V prípade záujmu o bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať. Ing.Valent, 0903 521 521.

Maklér:

makler
Maklér:Ing. Peter Valent
Telefón:0903521521
E-mail:valent-ZVNC-dewall.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska V blízkosti Horského parku medzi ulicami...
Mercatino - nové byty v Rači Mercatino - nové byty v Rači V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti...
Nové byty - Gaštanový hájik Nové byty - Gaštanový hájik “Gaštanový...
Otvorenie predajného miesta Na Kadnárovej ul. č. 83 sme otvorili nové predajné miesto pre...
Nové byty v Rači - Krasňanský dom! “Krasňanský dom” je moderný 5. poschodový ...
V krátkosti o nás

Za vznikom tohto malého portálu zameraného na realitný trh v Rači a jej okolí, stojí spoločnosť DEWALL REALITY s.r.o. sídliaca na Kadnárovej ulici 83.

Naši makléri sú Račania, ktorí majú dokonale zmapované nehnuteľnosti v tejto lokalite, ceny a ponuku.  Snahou portálu  je ponúknuť čo najväčšie množstvo realít na predaj i prenájom a  uspokojiť všetkých záujemcov o bývanie v lokalite Rača, od bratislavskej časti Bratislava III až po Pezinok. Náš kolektív je pripravený splniť všetky Vaše požiadavky .Tešíme sa na Vašu návštevu .  

 

Ing. Peter Valent
majiteľ spoločnosti