RD Dúbravka Info : 0903 521 521
Condominium Dúbravka 6 izbové rodinné domy
Vyhľadávanie
Podrobné vyhľadávanie
  -     €
  -   m2

Na predaj stavebný pozemok aj s povolením!!

Cena:
199 900,00 €
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Malacky
Obec: Stupava
Kategória: Pozemky
Vodovod: na pozemku
Elektrina: na pozemku
Plyn: na pozemku
Kanalizácia: na pozemku
Plocha pozemku: 614 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:861189

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s povolením v Stupave- v novo vybudovanej lokalite Pod Kopcami – Džbankárska ulica. Pozemok o výmere 614 m2 + 70 m2 podiel na prístupovej ceste bude súčasťou uzavretej súkromnej štvrti. Momentálne prebieha výstavba inžinierskych sieti (voda, kanalizácia, elektrika, plyn), ktoré budú vyvedené priamo na ponúkanej parcele. Na pozemku je vydané právoplatné územné rozhodnutie o umiestnení stavby  na rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami, ktoré je možné využiť aj ako samostatný rodinný dom zo zastavanou plochou 120m2 a dvoma nadzemnými podlažiami, čo kupujúcemu ušetrí roky vybavovania a stresov.

Cena 199 990,- € za pozemok + 20 000,- € za podiel na prístupovej ceste a 20 000,- € za kompletnú projektovú dokumentáciu pre stavebné povolenie. Viac info a obhliadky na 0903 700 566 Hulík Tomáš.

Maklér:

makler
Maklér:Denisa Valentová
Telefón:0911927002
E-mail:valentova-ZVNC-dewall.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Novinky a aktuality
Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska Nový projekt v Horskom parku - Rezidencia Drotárska V blízkosti Horského parku medzi ulicami...
Mercatino - nové byty v Rači Mercatino - nové byty v Rači V stabilizovanom území sídliska Záhumenice v mestskej časti...
Nové byty - Gaštanový hájik Nové byty - Gaštanový hájik “Gaštanový...
Otvorenie predajného miesta Na Kadnárovej ul. č. 83 sme otvorili nové predajné miesto pre...
Nové byty v Rači - Krasňanský dom! “Krasňanský dom” je moderný 5. poschodový ...
V krátkosti o nás

Za vznikom tohto malého portálu zameraného na realitný trh v Rači a jej okolí, stojí spoločnosť DEWALL REALITY s.r.o. sídliaca na Kadnárovej ulici 83.

Naši makléri sú Račania, ktorí majú dokonale zmapované nehnuteľnosti v tejto lokalite, ceny a ponuku.  Snahou portálu  je ponúknuť čo najväčšie množstvo realít na predaj i prenájom a  uspokojiť všetkých záujemcov o bývanie v lokalite Rača, od bratislavskej časti Bratislava III až po Pezinok. Náš kolektív je pripravený splniť všetky Vaše požiadavky .Tešíme sa na Vašu návštevu .  

 

Ing. Peter Valent
majiteľ spoločnosti